
Producent
-
ALFAKO (27)
-
EATON (70)
-
Elektro-Plast (2)
-
ELEKTRO-PLAST NASIELSK (143)
-
ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK (133)
-
ELETTROCANALI (14)
-
ETI POLAM (34)
-
ETI-POLAM (2)
-
GEWISS (1)
-
H3L (1)
-
HAGER POLO (119)
-
Hensel (30)
-
INCOBEX-ELPLAST (10)
-
KANLUX (21)
-
KARLIK ELEKTROTECHNIK (6)
-
KARWASZ (25)
-
KOLE SYSTEMS (8)
-
LEGRAND (75)
-
Marlanvil (5)
-
Marstef (21)
-
NOARK (6)
-
OBO BETTERMANN (3)
-
Panasonic (22)
-
PAWBOL (62)
-
PCE (3)
-
POLAM NAKLO (11)
-
SABAJ-SYSTEM (26)
-
SCHNEIDER (12)
-
Schneider Electric (18)
-
Siemens (2)
-
TAREL (1)
-
VIKO (1)
Cena
-
od
do

Czym jest rozdzielnica modułowa?
Aby podłączony sprzęt był zawsze gotowy do użycia, musimy uniknąć wszelkich przeciążeń, do tego właśnie służy rozdzielnica. To również rodzaj obudowy. Jej zadaniem jest odpowiednie umiejscowienie, rozdzielenie oraz zabezpieczenie przewodów elektrycznych przed uszkodzeniem. Takie rozdzielnice wyposażone są w specjalne wyłączniki, które odetną prąd w razie awarii.
Na naszej stronie znajdziesz wysoki wybór rozdzielnic od najlepszych producentów w konkurencyjnych cenach. Natynkowa czy podtynkowa? Mamy wszystko!






Najczęściej zadawane pytania
Jaki rozdzielnicę wybrać natynkową czy podtynkową?
Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
Rozdzielnica natynkowa - Jest łatwa w montażu. Z łatwością zamontujemy ją za pomocą wiertarki i kilku kołków. Występują w różnych kształtach i wymiarach. Zwykle montowana jest na klatkach, w korytarzach, bądź pod schodami. Zwykle wykonana jest z metalu lub innych materiałów bardziej odpornych na czynniki zewnętrzne. Jednakże taka skrzynka nie jest najbardziej estetycznym rozwiązaniem, ponieważ zajmuje miejsce.
Rozdzielnica podtynkowa - Jest coraz częstszym wyborem z uwagi na swoją estetykę. Taka rozdzielnica jest schowana w specjalnie wcześniej przygotowanej wnęce, a więc praktycznie nie zajmuje żadnego miejsca. Dodatkowo są produkowane w różnych kolorach więc idzie sprawić, że owa skrzynka będzie praktycznie niezauważalna. Mimo wszystko powinna ona być montowana w miejscach łatwo dostępnych, aby w razie awarii móc ją szybko naprawić.
Jaką rozdzielnicę na zewnątrz?
Na zewnątrz, bądź w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz przy występowaniu pyłów należy wybrać rozdzielnicę hermetyczną z oznaczeniem minimum IP40.