Promocje
F&F przekaźnik bistabilny AC 230V BIS-411 FIF
F&F przekaźnik bistabilny AC 230V BIS-411 FIF

58,85 zł

Cena regularna: 59,62 zł

Najniższa cena: 57,13 zł
szt.
Simon 54 gniazdo hdmi podwójne białe
Simon 54 gniazdo hdmi podwójne białe

201,61 zł

Cena regularna: 201,62 zł

Najniższa cena: 192,02 zł
szt.
Sedna Design GNIAZDO PODWÓJNE Z UZIEMIENIEM I PRZESŁONAMI CZARNY ANTRACYT
Sedna Design GNIAZDO PODWÓJNE Z UZIEMIENIEM I PRZESŁONAMI CZARNY ANTRACYT

25,83 zł

Cena regularna: 27,99 zł

Najniższa cena: 25,59 zł
szt.
Simon 54 gniazdo komputerowe podwójne RJ45 srebrny
Simon 54 gniazdo komputerowe podwójne RJ45 srebrny

111,06 zł

Cena regularna: 111,07 zł

Najniższa cena: 111,07 zł
szt.
Przedłużacz 5-gniazd z/u 1,5m /H05VV-F 3G1/ biały
Przedłużacz 5-gniazd z/u 1,5m /H05VV-F 3G1/ biały

23,63 zł

Cena regularna: 28,34 zł

Najniższa cena: 23,63 zł
szt.
Hager wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A CDC240J
Hager wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A CDC240J

130,52 zł

Cena regularna: 167,44 zł

Najniższa cena: 126,55 zł
szt.
Legrand rozłącznik modułowy  125A 4P FR304
Legrand rozłącznik modułowy 125A 4P FR304

128,11 zł

Cena regularna: 133,86 zł

Najniższa cena: 107,68 zł
szt.
Rozdzielnica hermetyczna RH-8 8M 8S 8-MODUŁOWA NT
Rozdzielnica hermetyczna RH-8 8M 8S 8-MODUŁOWA NT

82,45 zł

Cena regularna: 83,92 zł

Najniższa cena: 82,45 zł
szt.
Wyłącznik nadmiarowy wkrętkowy L-16A GHS101 2160 V
Wyłącznik nadmiarowy wkrętkowy L-16A GHS101 2160 V

49,67 zł

Cena regularna: 51,13 zł

Najniższa cena: 51,11 zł
szt.
Rozdzielnia z tworzywa na licznik 1 lub 3 fazowy 4
Rozdzielnia z tworzywa na licznik 1 lub 3 fazowy 4

308,50 zł

Cena regularna: 309,43 zł

Najniższa cena: 280,76 zł
szt.
SIMET PUSZKA 60mm SUPER GŁĘBOKA Z WKRĘTAMI
SIMET PUSZKA 60mm SUPER GŁĘBOKA Z WKRĘTAMI

2,41 zł

Cena regularna: 2,42 zł

Najniższa cena: 2,23 zł
szt.
Końcówka oczkowa miedziana KM 50/8
Końcówka oczkowa miedziana KM 50/8

5,64 zł

Cena regularna: 5,65 zł

Najniższa cena: 5,33 zł
szt.
Wybierz producenta
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Ramki, klawisze, plakietki i uszczelki to elementy, które są często stosowane w instalacjach elektrycznych i telekomunikacyjnych w celu estetycznego i funkcjonalnego wykończenia punktów zasilania i sterowania.

Te elementy są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i stylach, aby dopasować się do konkretnej instalacji i preferencji estetycznych. Przed zakupem zaleca się zapoznanie się z wymaganiami technicznymi i przepisami dotyczącymi montażu oraz wybór elementów odpowiednich dla danej instalacji i standardów bezpieczeństwa elektrycznego.

Jako doświadczona hurtownia elektrotechniczna staramy się zapewnić to co najlepsze dla naszych klientów. Zależy nam nie tylko na pozyskiwaniu nowych nabywców, ale również na ich zatrzymywaniu. Z tego względu oferujemy produkty, na których się nie zawiodą. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty zostały sprawdzone w boju. Po prostu wiemy, że nie dadzą plamy. 

Ramki, Klawisze, Plakietki i uszczelki do ramek

Oto krótkie omówienie każdego z tych elementów:

  1. Ramki: Ramki to elementy, które otaczają i obejmują gniazda elektryczne, łączniki, przyciski, panele telekomunikacyjne i inne elementy złączne. Są one dostępne w różnych stylach, kolorach i materiałach, takich jak tworzywo sztuczne, metal, drewno itp. Ramki mają na celu zapewnić estetyczne wykończenie instalacji elektrycznej, chronić gniazda i łączniki oraz zapewnić ich stabilne mocowanie.

  2. Klawisze: Klawisze, zwane również osłonkami lub pokrywkami, są elementami, które montuje się na przyciskach lub łącznikach w celu zapewnienia ochrony przed przypadkowym włączeniem lub wyłączeniem. Mogą mieć różne kształty, rozmiary i kolory. Klawisze mogą być także oznaczone symbolami lub oznaczeniami funkcji, co ułatwia identyfikację i obsługę.

  3. Plakietki: Plakietki, znane również jako etykiety lub wskaźniki, są elementami, które można umieszczać na ramkach, aby oznaczyć funkcję, przypisanie lub nazwę punktu zasilania lub sterowania. Mogą mieć nadrukowane symbole, tekst lub grafiki, które pomagają identyfikować i oznaczać poszczególne elementy instalacji.

  4. Uszczelki do ramek: Uszczelki do ramek są elastycznymi elementami, które są stosowane między ramką a ścianą lub powierzchnią montażową. Służą do uszczelnienia połączenia, chroniąc przed dostaniem się pyłu, wilgoci lub innych zanieczyszczeń do wnętrza instalacji. Uszczelki mogą również pomagać w tłumieniu hałasu i wibracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium